До уваги студентів

Шановні студенти!

 

31.05.2021р. в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбудуться вибори голови ради студентського самоврядування.

 

Рада студентського самоврядування (далі – РСС) просить у період з 14.05. по 21.05 2021 р. подати пропозиції щодо участі у виборах голови РСС.

 

Для участі у виборах просимо подати відповідні заявки.

 

Кандидатам на вибори голови РСС представити органу студентського самоврядування наступні документи:

  • заява на участь у виборах;
  • автобіографія;
  • план-проспект розвитку студентського самоврядування в інституті;
  • фото.

 

 

За довідками звертатися за телефоном 0994193431.

 

 

РСС УТЕІ КНТЕУ

 

Кухня талантів

0.jpg

З 24.02 по 1.03. 2020  в  проекті «Кухня талантів», що реалізовується в рамках програми   «Еrasmus+»  прийняли участь студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту разом з доцентом кафедри технологій та організації ресторанного господарства Сабадош Ганною Олександрівною.  Програма налічувала 28 учасників та п’ять опікунів з різний країн Європи, які  приїхали до мальовничого міста Горліца, Польща.  Програма налічувала низку кулінарних семінарів та заходів в яких студенти активно приймали участь.

 

Діяльність проекту - це розвиток кулінарних навичок, поглиблення знань про традиційні регіональні страви та кулінарні звички, а також заохочення молодих рестораторів до вивчення рецептів старовинних страв національної кухні , а також набуття нових компетенцій, що, у свою чергу, полегшить знайти себе на ринку праці. Ще однією метою було подолання культурних та мовних бар'єрів та вдосконалення навичок спілкування іноземною мовою серед учасників проекту.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

Міс УТЕІ 2019

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов. Тому 23 грудня пройшов традиційний конкурс краси і грації «Міс УТЕІ КНТЕУ та УТЕК КНТЕУ». Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати. Перший вихід учасниць був у діловому стилі і запам’ятався усім яскравими образами учасниць. Далі пройшло представлення наших учасниць, де глядачі та журі більше познайомились з конкурсантками та оцінили їхні фотографії з життя. Прекрасним та надзвичайно насиченим був український вихід, де дівчата підкреслили свою українську вроду. Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням. В наступному виході дівчат їм допоміг відомий співак МОНАТІК, який створив чудову атмосферу своєю піснею - Когда ты проходишь мимо милая. Родзинкою шоу стало дефіле конкурсанток у вечірніх сукнях. Титул «Міс УТЕІ КНТЕУ - 2020» здобула Тороні Мирослава, І віце-міс стала Палешник Яна, ІІ віце-міс - Гайданка Анна.


Інші дівчата теж стали кращими у своїх номінаціях:Міс Глядацьких симпатій - Олександра Свисюк, Міс Ніжність –Клименко Вікторія , Міс Грація –Імедашвілі Ольга.


Вітаємо наших красунь!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

Обласна Універсіада

В особистому заліку з настільного тенісу ІІІ місце виборола Педоренко Каріна.В командному заліку студенти УТЕІ КНТЕУ вибороли ІІІ місця з футзалу,настільного тенісу та шахів.Вітання нашим спортсменам.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

Erasmus+: Студенти УТЕІ КНТЕУ в Брно

У рамках програми Європейського Союзу Erasmus+, з 6.11.2019 по 9.11.2019,  студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту прийняли участь в реалізації  спільного проекту «THE YOUNG FUSE» в чеському місті - Брно.  

Програма Erasmus+ ставить перед собою за мету не лише обмін освітнім досвідом, а й просування спільних європейських цінностей, підвищення міжкультурного взаєморозуміння. Метою неформальних навчальних заходів було вдосконалення навичок комунікації, активна участь молоді у житті суспільства, розвиток потенціалу молодих людей. Також студенти мали змогу з перших вуст дізнатися про культурні традиції та кулінарні вподобання людей з  Словаччини, Чехії та Польщі.

Учасники програми, студенти спеціальності «Харчові технології» Ужгородського торговельно-економічного інституту та координатор доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Сабадош Ганна Олександрівна, разом з  колегами та учнівською   молоддю Словаччини, Чехії та Польщі, мали щільний розклад під час участі у проекті. Кожного дня студенти приймали участь у різноманітних заходах, дискусіях з представниками інших країн та воркшопами. Три дні насичених різноманітними заходами, які були спрямовані на вміння  працювати у команді, опановувати навички соціальної комунікації.  Студенти чітко усвідомлювали, що від них чекають насамперед креативних якісних ідей, координування роботи і логічного розподілу обов’язків у команді за можливостями й талантами всіх учасників. Проект закарпатським студентам подарував нові та цікаві знайомства, вмотивував вдосконалювати знання  іноземних мов та в першу чергу професійні навички.

 

Фото 1

 

фото 2

 

фото 3

 

фото 4

 

Фото 5

 

Фото 6

День української писемності та мови

 

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови… (М. Рильський).

Halloween в УТЕІ КНТЕУ

Студенти нашого УТЕІ КНТЕУ 31 жовтня відсвяткували сучасне свято - Halloween. Була підготована моторошна фотозона. Після фотосесії всі дружньо смакували попкорн та дивились фільм «Хеловін».

 

1

 

2

 

3

 

4

День здоров'я 2019

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається. 
Він долає всі вершини - 
Це ж чудово для людини.

 

Кожен не раз задумувався наскільки важливе здоров‘я для продуктивного і щасливого життя. Про це знають викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, тому щорічне проведення Дня здоров‘я стало традицією для усіх нас. Тож, викладацький склад разом зі студентами 1 жовтня провели день у спортивному ритмі, без шкідливих звичок та з великим задоволенням.

 

Першим ділом, після приїзду в село Оріховиця, усі стали на урочисте шикування та заспівали наш Державний гімн. У цей день ми вирішили не тільки здорово відпочити, але і дозволити собі поїсти дечого смачного, приготувавши страви своєю дружною студентською родиною. Тим часом наші викладачі не давали нам сидіти, а залучили до спортивних естафет і змагань. Викладач фізичного виховання Чайковський А. В. поділив студентів на команди за старшинством - «Ромашка» та «Кіфлики». За результатами змагань перше місце виборола команда «Кіфлики». Та головне не перемога, а участь!

 

І куди ж без розважальної програми?! Студенти активно долучилися до веселих конкурсів, які не дозволяли сумувати і стояти осторонь.
Студентська рада від імені усіх студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту привітала з Днем працівників освіти науково-педагогічний колектив і вручила їм святковий торт! Його приготував студент 2 курсу спеціальності харчові технології Руслан Гамаш, за що йому велике спасибі!

Цього дня викладачі також показали свою супер фізичну підготовку і, в деяких випадках, навіть перевершили студентів. Свято закінчилося фотосесією з кольоровими димовими шашками і цей день точно став незабутній.

 

УТЕІ КНТЕУ повідомляє:

 

Ми за здоровий спосіб життя.
Ми за повноцінний фізичний розвиток.
Ми за гармонію Тіла і Духу, Людини і Природи.
Ми за здоров‘я людини, як найбільше щастя, як насолоду життя.
Тож будьте здоровими - «Здоровим бути модно!»

zastavka

 

1

 

2

 

3

 

5

 

6

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15