Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Наукові здобутки студентів УТЕІ ДТЕУ на ІІ Міжнародній конференції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та виклики»

22 березня 2023 року в ДТЕУ на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбулася ІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та виклики». 

Конференція зібрала понад 250 кращих представників молодої наукової еліти з провідних закладів освіти України та інших країн світу: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ, Львівський торговельно-економічний університет, Державний біотехнологічний університет (м. Харків), Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Національний транспортний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Уманський національний університет садівництва, Національний університет харчових технологій, Національний авіаційний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», Львівський національний університет природокористування, Миколаївський національний аграрний університет, Полтавський державний аграрний університет, Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт та Бергхаймський коледж (Німеччина), Університет Трансільванії у Брашові (Румунія), Університет Гельсінкі (Фінляндія), Інженерний коледж Нойда (Індія).

Відкриття конференції відбулося зі вступного слова проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д-ра екон. наук, професора Анжеліки Герасименко, яка наголосила на актуальності проведення конференції в умовах воєнного стану та викликів сьогодення.

До вітальних слів приєдналися декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу  д-р економ. наук, професор Надія Ведмідь, партнери заходу – Ян Брецко (директор Академії професійної освіти «Меркур», Словацька Республіка) та Натія Берідзе (доцент факультету туризму Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Грузія).

Актуальні презентаційні матеріали, представлені на пленарному засіданні та дискусійних платформах, сприяли активному обговоренню та висловленню думок учасників щодо реалій і європеїзації пріоритетів відновлення готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у післявоєнний період. 

За результатами роботи ІІ Міжнародної студентської наукової конференції визначено переможців і нагороджено дипломами.

Вітаємо Середяк Олександра студента 1 курсу групи М-ГРМ 22д та наукового керівника Людмилу ЗАВІДНУ, д.е.н., проф., завідувача кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу УТЕІ ДТЕУ з отриманням Диплому І ступеня за доповідь «Смарт-технології та ІТ в сфері туризму і гостинності»

Домище Олександру студентку 4 курс групи Б-ГРМ 19д та наукового керівника Аллу МЕДЯНИК, канд. екон. наук, доц. з отриманням Диплому ІІ ступеня за доповідь «Гостинність рекреаційного потенціалу Закарпаття для відновлення сил військовослужбовців в умовах російської агресії».

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

У Вас недостатньо прав для коментування