Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Міс УТЕІ КНТЕУ-2015

Screenshot 1 26 листопада, у студентському центрі дозвілля “Ювентус”, обрали найкрасивішу студентку Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 2015. Участь в конкурсі взяло 8 дівчат – по одній представниці з кожного факультету. Конкурсантки позували в українському вбранні, ділових костюмах, приміряли образи з кінофільмів, а на завершення – продефілювали у вечірніх сукнях. Обрати найкрасивішу студентку серед прекрасних представниць кращої половини людства було непросто. Шановне журі у складі директора Закарпатської модельної школи «А-star» Феєр Ганни Іванівни, директора проекту «Сити Денс Ужгород» Геворкян Корюн, заступника директора інституту Кляпа Михайла Петровича, завідувача кафедри природничо-гуманітарних та інформаційних дисциплін Бандурина Ю.А., викладача фізкультури Чайковського Анатолія Валерійовича після складних і тривалих дискусій визначило переможців.

 

Міс Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 2015 року визнано КІШ Елеонору – студентку 3 курсу спеціальності «Облік і аудит». Подарунком переможниці став також сертифікат на навчання в Закарпатській модельній школі «А-star». Віце-Міс визнано ПОЛОЦЬКИХ Христину – студентку 1 курсу спеціальності «Облік і аудит». Христина також перемогла в номунації «Міс Інтернет Симпатій». В інтернет-голосуванні, в якому прийняло участь понад 2290 осіб, за неї свої голоси віддали понад 24% респондентів. Подарунком переможниці став також подарунковий сертифікат від елітного магазину косметики «Етуаль». В номінації «Міс Артистичність» кращою визнано СТЕГУРУ Олександру – студентку 2 курсу спеціальності «Облік і аудит». В номінації "Міс Вишуканість" кращою визнано МІШКУЛИНЕЦЬ Наталію – студентку 1 курсу спеціальності «Облік і аудит». В номінації «Міс Оригінальність» кращою визнано ЖЕЛІЗНИК Тетяну – студентку 4 курсу спеціальності «Облік і аудит». В номінації «Міс Чарівність» кращою визнано СТЕГУРУ Вікторію – студентку 1 курсу спеціальності «Товарознавство і торгівельне підприємництво». В номінації «Міс Романтичність» кращою визнано ШПОНТАК Юлію – студентку 1 курсу спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу». В номінації «Міс Посмішка» кращою визнано БІЛОБАБА Яну – студентку 1 курсу "Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу".
Дякуємо всім хто прийшов та підтримав дівчат. Особлива подяка танцювальним гуртам "Йовраночка" та "Друзі", Крістіні Герц, Максимовій Вікторії, Дарії Жерелик, Каріні Гуріній та Крісніні Кирлик з УТЕК КНТЕУ, хлопцям з Street Workout та іншим гостям.

У Вас недостатньо прав для коментування