УВАГА!

 

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Відповідно до рішення Уряду

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

*Згідно Постанови КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 р.

 

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

utei vstup new

Завідна Людмила Дмитрівна

DSC01137 6 1

 

Доктор економічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   У 1992 році закінчила Херсонський с.-г. інститут ім. О.Д. Цюрупи за спеціальністю «Економіка та організація сільського господарства». У 1998 році - захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата с.-г. наук в НАУ м. Київ. У 2002 р. - присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки підприємства. У жовтні 2018 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Тема дисертації: «Управління стратегічним розвитком підприємства готельного господарства». Науковий консультант: д.е.н., проф. Мазаракі А.А. Стаж педагогічної роботи у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації на посаді асистента, доцента, професора – понад 22 роки.

 

   Сфера наукових інтересів: управління підприємствами готельного та ресторанного господарства, управління економічною діяльністю підприємств готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, управління стратегічним розвитком підприємств готельного господарства.

 

   Наукові праці та публікації. Автор понад 140 наукових та навчально-методичних публікацій у т.ч. 2 монографії, серед яких 1 - іноземна. Державним Департаментом інтелектуальної власності видано Деклараційний патент на винахід за №43956А. Автор книги "Готельний бізнес: стратегії розвитку".

 

   Викладає дисципліни:«Економіка підприємства», «Економіка готелів і ресторанів», «Економіка туризму», «Економіка ресторанів», «ЗЕД підприємства».

 

Резюме...