ХІІ міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини»

Заставка 1

В еру нестабільної політичної ситуації, масштабних технологічних звершень та економічних катастроф ХХІ-го сторіччя спостерігається прогресивне зростання захворюваності населення, що веде до зниження працездатності, передчасної інвалідності і смертності. Одним з найважливіших чинників навколишнього середовища, які найбільш інтенсивно впливають на організм людини, стан її здоров’я, є харчування. Раціональне та безпечне харчування забезпечує нормальний розвиток організму, сприяє підтриманню високої працездатності, стресостійкості, збільшенню тривалості, якості і, що особливо важливо, активного періоду життя.

Проблемам збереження здоров’я, в тому числі шляхом використання здорового харчування, була присвячена ХІІ міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини» проведена 12-13 квітня 2019 року Ужгородським торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету спільно з кафедрою факультетської терапії та науково-дослідним інститутом фітотерапії ДВНЗ «Ужгородський національний університет», департаментом охорони здоров’я та департаментом освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Інститутом збереження біорізноманіття в Нітрі Словацького аграрного університету в Нітрі, Міжнародним інститутом людини і глобалістики «Ноосфера» та санаторієм «Квітка полонини». Широкий контингент учасників конференції та присутність спеціалістів різних галузей сприяло ґрунтовній дискусії, всебічному обміну досвідом та глибокому аналізу проблем збереження здоров’я людини.

 

1

 

2

 

3

 

4

Загальноінститутський день довкілля

Заставка 1

В УТЕІ 9 квітня 2019 року пройшов загальноінститутський день довкілля. До заходів благоустрою території та озеленення на чолі з директором УТЕІ КНТЕУ проф. П.П. Гаврилко, деканами, завідувачами кафедр та викладачами до акції долучилися студенти з усіх факультетів.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Кожен з Вас доклав зусиль, щоб територія нашої Alma mater завжди залишалася чистою та зеленою.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

Трудовий колектив одноголосно проголосував за обрання директором УТЕІ КНТЕУ Гаврилко Петра Петровича

Заставка1

26 березня 2019 року в УТЕІ КНТЕУ відбулось обговорення кандидатури для обрання за конкурсним відбором на заміщення вакантної посади директора УТЕІ КНТЕУ. Трудовим колективом одноголосно було проголосовано та обрано проф. Гаврилко Петра Петровича і рекомендовано вченій раді КНТЕУ підтримати обрану кандидатуру на посаду директора Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Петро Петрович Гаврилко – це досвідчений керівник, людина діла, який багаторічною працею довів свій професіоналізм.

1 2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

ОГОЛОШЕННЯ

26 березня 2019 року о 14 год. у 108 аудиторії на Православній набережній, 21 відбудеться Конференція (Збори) трудового колективу УТЕІ КНТЕУ.

Воїнам-захисникам України присвячується

cover

В Ужгородському торговельно-економічному інституті 18 березня 2019 року за участю театру «Шарж» м. Ужгород в честь воїнам-захисникам України була присвячена програма «За Україну, за волю і за життя». У програмі прозвучали авторські пісні та вірші Роберта Голованенка та Сергія Соболя.

1

2

3

4

5

6

Студенти УТЕІ КНТЕУ – серед кращих кулінарів Міжнародного фестивалю ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019

 

   З 28 лютого по 2 березня 2019 року у Кам’янці Подільському відбувся Міжнародний фестиваль ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019, організований Українським Кулінарним Союзом та Слобожанською кулінарною гільдією на базі готельно-туристичного комплексу «Ксенія», який розташований у мальовничому куточку Поділля на березі Дністра.

 

1

 

Фото 1 Краєвид готельно-туристичного комплексу «Ксенія»

на березі р.Дністер.

   Метою проведення цього фестивалю є популяризація творчих досягнень у галузі ресторанного бізнесу, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та демонстрація професійних навичок кухарів, офіціантів барменів. Змагання регламентуються правилами участі, які розроблені на основі міжнародних стандартів проведення кулінарних змагань, фестивалів та конкурсів. Оцінювання практичних змагань проводиться колегією суддів, яка складалася з іменитих акредитованих суддів WACS (Всесвітня асоціація спільнот шеф-кухарів). Це дає змогу отримати незалежну оцінку рівня якості підготовки фахівців у сфері ресторанного бізнесу.

   Цьогорічний фестиваль включав майстер-класи від визнаних майстрів-рестораторів, конкурси у різноманітних номінаціях, в яких взяли участь представники навчальних закладів КНТЕУ з Києва, Харкова, Вінниці, Чернівців, Ужгорода, готелів та ресторанів з різних міст України, команди Туреччини, Монголії, Молдови, Македонії, Білорусії, Хорватії.

2 min 1

  Фото 2. Координатор команди УТЕІ КНТЕУ кандидат технічних наук Сабадош Анна Олександрівна біля стенду суддів Міжнародного фестивалю ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019.

 

   Команда Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ складалася зі студентів спеціальності «Харчові технології»:

  • Чайковський Валерій (студент 2-го курсу);
  • Габак Олександр (студент 3-го курсу);
  • Опріш Евген (студент 3-го курсу);
  • Сітор Віктор (студент 1-го курсу магістратури).

   Координатор команди УТЕІ КНТЕУ кандидат технічних наук Сабадош Анна Олександрівна.

   В рамках відкриття фестивалю та представлення регіону студенти-конкурсанти готували страву регіональної кухні «Страва в казані». Наша команда представила на дегустацію гостям та журі фестивалю популярну страву «Бограч по- закарпатськи», за яку отримала срібну медаль. Крім того наша команда у складі Габак Олександра, Опріш Евгена та Сітор Віктора виборола бронзову медаль в змагані практичного класу (категорія РРТ-1) в номінації «Краща команда кухарів»

3 min

  Фото 3 Судді оцінюють нашу страву в казані «Бограч по-закарпатськи»

 

   За результатами змагань студенти УТЕІ КНТЕУ вибороли 9 медалей : 2 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

101

102

103

 

4

 

   За результатами участі в Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019 студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ здобули визнання кращих, що було засвідчено підписами таких авторитетів як:

  • Ізток Легат (Iztok Legat) – Президент Федерації кулінарів Словенії (2001-2008), член Виконавчого комітету шеф-кухарів Словенії,
  • Драгіца Лукін (Dragica Lukin) –суддя міжнародного класу (WACS), володарка медалей кулінарних Олімпійських ігор, професор факультету готельно-ресторанного бізнесу у м. Опатія (Хорватія), член міжнародної федерації BPW International.

Щиро вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!  

5 min

Вітання з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня !

заставка

gavrilko   Зі святом весни та жіночності прекрасну половину інституту привітав директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ Петро Петрович Гаврилко, побажавши щастя, здоров’я, любові та добробуту:

   "Любі жінки! Ви – берегині нашого інституту, своїх родин, всього кращого, що є у світі. Давайте робити щасливими всіх, хто поряд з нами. Бажаю, щоб ваші серця були наповнені добром, радістю та світлом!" І підкреслив, що: "Жінка – це скарб. І його не знайшов тільки той, хто його не шукав".

Іменинники березня

88943686

Іменинники березня

Воробець Юрій Андрійович - 10 березня

Гуштан Тетяна Вікторівна - 05 березня

Шпирко Григорій Миколайович - 19 березня