ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА

 

   Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями: Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Підприємництво торгівля та біржова діяльність; Менеджмент здійснюється за результатами Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

 

   Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

   Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться у приймальній комісії УТЕІ КНТЕУ: з 13 травня до 18:00 3 червня.

 

   З тестовими зошитами єдиного вступного іспиту 2018 року, правильними відповідями і таблицею переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 можна ознайомитися за посиланням testportal.gov.ua/

 

Тел. для довідок:66-12-91; 099-343-74-22

Оголошення !

26 грудня 2018 р. о 1300 (аудиторія 108)

відбудеться засідання вченої ради УТЕІ КНТЕУ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

1. Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору науково-педагогічних працівників Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Доповідає Гаврилко П. П.

2. Затвердження плану-графіку стажування науково-педагогічних працівників на 2019/20 навчальний рік.

Доповідає Тороній Л.І.

3. Різне

 

Секретар вченої ради І.С. Шоля

Іменинники грудня

Іменинники грудня

Огразанський В.В. 14 грудня

Шелемон Л.М. 18 грудня

Сюсько М.М. 22 грудня

Соханич Ф.Ф. 23 грудня

Вітаємо із захистом докторської дисертації !

Завідна Л.Д. фото  

 

    24 жовтня 2018 року доцент кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Завідна Людмила Дмитрівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка і управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему «Управління стратегічним розвитком підприємства готельного господарства». Робота виконана у Київському національному торговельно-економічному університеті.

   Від щирого серця вітаємо!!! Бажаємо невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах! Нових звершень на професійній ниві!

 

Завідна фото

Освітньо-професійні програми

Освітній рівень магістр

 

Освітній рівень бакалавр